Sta ukazuje na to da imam toksine u organizmu i kako je najbrze izbaciti je? Toliko me boli stomak da ne mogu da jedem nista, kako da se ta otrovna stvar toksin izbaci iz organizma

    Odgovoreno: 04. 07. 2014.

Komentari na pitanje: #129224

    • Stomatoloskeordinacije, 23/10/2012 at 15: 22 poštovana ana, sa desne strane imate formu preko koje možete dinketro postaviti pitanje ordinaciji ili ih pozvati telefonom na brojeve koje smo naveli. Pak, ukoliko želite možemo i mi to da uradimo za vas? Srdačno