1. dr Nataša Stefanović Stoimenov

    Pitanje broj: #136702

    Poštovanje, porodila sam se pre 2 meseca uz pomoć epiduralne anestezije. Od izlaska pa i dan danas osećam nestabilnost kad hodam i stojim i osećam da mi kičma pulsira i "pomera"me napred nazad. Neurolog kaže da je upala nerava. Interesuje me da li ovi simptomi mogu biti posledica epidurala. Hvala unapred

    Odgovoreno: 20. 12. 2016.
    • Poštovana,
      Na žalost ovi simtomi mogu biti neželjene reakcije na upotrebu epiduralne analgezije. Mislim da bi trebalo konsultovati neurohirurga, koji će vas uputiti na neophodne dalje dijagnostičke preglede, radi postavljanja tačne dijagnoze vašeg trenutnog zdravstvenog stanja.