1. dr Nataša Stefanović Stoimenov anagosedacija kao vid anestezije prilikom operacije perianalne fistule

    Pitanje broj: #131703

    Poštovani, imam neku kraću intervenciju, u pitanju je perianalna fistula. Doktor mi je pominjao analgosedaciju kao vid anestezije koji je koliko sam shvatio blaži od totalne anestezije. Da li možete pojasniti koliko je "opasna" ova vrsta anestezije i jel prihvatljiva za ovaj zahvat? Iskreno moj jedini strah je od anestezije. Hvala