1. dr Nataša Stefanović Stoimenov uvodjenje u opštu anesteziju

    Pitanje broj: #70779

    Poštovani, imala sam prvu operaciju potkolenice 1981. godine. Tj. sa 1 god starosti. Od tada sam imala jos 7 operacija uglavnom potkolenice (tetive) u opštoj anesteziji. Imam troje dece, i posto vise neću radjati volela bih da odstranim visak kože sa stomaka. Znima me da li bi još neko uvodjenje u anesteziju bilo rizično? Unapred zahvalna!