1. dr Nataša Stefanović Stoimenov uticaj lokalne anestezije na erekciju

    Pitanje broj: #147142

    Doktore, primio sam 5 šprica u zadnjicu, anestezija je u pitanju. Ne one što uspavljuje već normalne kao kod zubara. Prošlo je 15 sati otprilike i primjetio sam da mi se spolni organ "sporije" erekcira u odnosu na prije toga, mislim da se nešto promjenilo. Jel može da mi šteti anestezija erekciji ili tim hormonima, hoće li biti kao prije? Pozdrav

    Odgovoreno: 20. 12. 2016.
    • Poštovani,
      Ukoliko se radi o primeni lokalne analgezije, njeno dejstvo je kratko, tako da ona ne ostavlja dugotrajan efekat na erektilnu funkciju, koja neposredno posle primene (do 24 sata) može biti smanjena. Samo mi nije jasno zašto pominjete hormone i kakva je bila njihova primena?