1. dr Nataša Stefanović Stoimenov operacija sinusa u opštoj anesteziji

    Pitanje broj: #101377

    Poštovani, da li se operacija sinusa (hronična upala je nastala nakon otvaranja sinusa prilikom vadjenja zuba) po caldwell lucku i zatvaranje oroantralne fistule može na zahtjev pacijenta raditi u lokalnoj anesteziji ili analgosedaciji, a ne u totalnoj anesteziji. Unaprijed hvala.

    Odgovoreno: 30. 12. 2016.

Komentari na pitanje: #101377

    • Dr Bojan Pejaković 17. 01. 2017.

      Poštovana, pomenuto operativno lečenje se može vrlo efikasno uraditi u lokalnoj anesteziji odnosno u analgosedaciji. Srdačan pozdrav!