1. dr Nataša Stefanović Stoimenov dve opšte anestezije u kratkom vremenskom periodu

    Pitanje broj: #141324

    Dobar dan, trebalo bi da primim dve opšte anestezije u kratkom vremenskom periodu da li je to moguće pošto se plašim da bilo koju intervenciju od predstojeće dve obavim lokalnom? Unapred hvala.

    Odgovoreno: 19. 12. 2016.
    • Poštovana,
      Nemate razloga za strah, zato što ćete primiti dve opšte anestezije u kratkom vremenskog periodu, jer lekovi koji se daju se vrlo kratko zadržavaju u organizmu, brzo se izlučuju. Stoga možete biti spokojni, jer lekovi iz prethodne operacije neće imati uticaj na sledeću.