16 aprila mi je uradjena operacija meniskusa pod spinalnom anestezijom. Prilikom izvodjena anestezije anestezolog je imao problema i tek nakon treceg pokusaja je uspio da izvrsi anesteziju. Nakon drugog pokusaja mi je pao pritisak i puls. Nakon izvrsenja operacije sam imao spinalnu glavobolju i bolove u kicmi. Juce nakon mjesec dana i jakih bolova su mi ustanovili diskuprolaps. Moje pitanje je da li je bilo moguce prilikom spinalne anestezije da je ostecen nerv. Jer prije operacije nikad nisam imao bol u ledjima. Unaprijed hvala. . . . . . . . . . . . . . .

    Odgovoreno: 02. 06. 2013.
    • Poštovani,
      Nezahvalno je bilo šta odgovoriti. Postoji teoretska mogućnost da je oštećen nerv prilikom anestezije, kao i što postoji mogućnost da ste od ranije imali diskus herniju. To što niste imali bol u leđima pre operacije ne mora ništa da znači. Ako je oštećen nerv prilikom anestezije, diskus hernija ne govori u prilog tome.