U avgustu sam napunila 26.godina. Student sam, pa me interesuje kako i da li imam prava na zdrastvenu zastitu. Ako imam na koliko overavam knjizicu i da li svaki put moram da prilozim potvrdu sa fakulteta? Hvala unapred.

    Odgovoreno: 04. 09. 2008.
    • Kao student sa navršenih 26.god. života možete biti osigurani kao lice koje se samo uključuje u zdravstveno osiguranje i samo plaća doprinos za zdravstveno osiguranje. Sve dodatne informacije možete dobiti na tel. 241-597 od načelnika službe Slavice Maletić.