Postovani,
    majka mi zivi i radi u italiji i ima njihovo drzavljanstvo. Rodjen sam ovde kao i ona, zivim ovde, imam 26 godina i redovan sam student. Interesuje me kako mogu da izvadim zdravstvenu knjizicu, koja su mi dokumenta potrebna i kome mogu da se obratim.
    Unapred zahvalan.

    Odgovoreno: 20. 11. 2009.

Komentari na pitanje: #43904

    • Nisam u radnom odnosu, samohrana sam majka dve cerkice pa me zanima dali sama mogu da uplatim sebi zdravstveno osiguranje jer radi zdravstvenih problema sam ostaala bez posla i treba mi par meseci da se oporavim pa me zanima dali postoji mogucnost uplacivanje zdravstvenog osiguranja i sta je potrebno. Hvala unapred