Poštovani,
    Lecim se od 2007 god od ptsp. , bez znatnih poboljsanja. Ove godine sam dobio dijagnozu f 62. 0, mutatio persona post. Grad. Mai. P a sam nakon nekog vreme bio priveden ha hp zbog alkohola i dobio dijagnozu f. 60 disordo personae. Da li imam prava i i neke sanse za dobijanje invalidske pezije.
    Odgovorie mi molim vas makar procentualno, hvala.

    Odgovoreno: 20. 11. 2009.
    • Poštovani,
      Pitanje nije iz oblasti zdravstvenog osiguranja već penzijskog i invalidskog. Obratite se svom izabranom lekaru koji će proceniti da li imate uslove obzirom na dijagnozu i trenutno stanje za obradu za invalidsku komisiju.
      Pozdrav.