Postovani,
    prijavljen sam na biro za nezaposlene i zanima me sta mi je potrebno (od obrazaca i dokumenata) da bih izvadio zdravstvenu knjizicu.
    Unapred zahvalan

    Odgovoreno: 20. 11. 2009.
    • Poštovani,
      Prijava na osiguranje (M obrazac), kopija lične karte i lična karta na uvid, kopija radne knjižice i ista na uvid, izvod iz matične knjige rodjenih ne starijih od 6 meseci i Obrazac izjave o prihodima(postoji u Filijali RZZO).
      Pozdrav.

Komentari na pitanje: #39435

    • Poštovani, da li ovaj odgovor još uvek važi, odnosno da li su za zdravstvenu knjižicu za nezaposlene i dalje potrebna navedena dokumenta?