Poštovani,
    Koliki su uslovi za invalidsku penziju? 26 g. staža 47 godina, dg. Diabetes melitus, hta, problemi sa trnjenjem i kočenjem ruku. Radim u zdravstvu na hirurgiji.
    Hvala unapred.

    Odgovoreno: 17. 08. 2009.
    • Poštovana,
      U vezi Vašeg pitanja obratite se Fondu penziskog i invalidskog osiguranja.

      Načelnik odeljenja                                       Upoznat                                             Direktor Filijale
      _______________                                                                                               ________________
      Slavia Maletić                                                                                                        Borivoje Milošević