Poštovani,
    nezaposlen sam, do sada sam primao novčanu naknadu i po tom osnovu bio osiguran. Da li mogu i dalje da budem osiguran po tom osnovu? Živim sa roditeljima, otac penzioner a i vlasnik poljoprivrednog zemljišta, koji od ova tri osnova ima prioritet?
    Hvala

    Odgovoreno: 25. 06. 2009.
    • Kao korisnik novčane naknade možete biti osigurani do dana kada Vam pravo traje po propisima o zapošljavanju. Nakon toga morate tražiti od svoje filijale novi osnov osiguranja uz prilaganje određenih dokaza. Obratite se matičnoj filijali.