Poštovani,
    pre više od 20 dana mi je operisano slepo crevo. Oporavak teče uredno, doktor mi preporučuje bolovanje od mesec i po do dva, što će zahtevati uput lekarskoj komisiji. Recite mi pošto još uvek nemam iskustvo, koji je postupak pred komisijom, gde izlazi komisija u domu zdravlja ili u filijali rzzo, da li je potrebno da me pregleda ili samo papire itd?
    S poštovanjem,

    Odgovoreno: 25. 06. 2009.
    • Za sve odgovore na pitanja vezana za izlazak na lekarsku komisiju obratite se izabranom lekaru. Kada dobijete uput za izlazak na lekarsku komisiju zatražite objašnjenje od izabranog lekara gde zaseda lekarska komisija ili se telefonom informišite u RZZO.

      Načelnik odeljenja

      Slavica Maletić