Poštovani!
    Ostalo mi je neiskorišćenih 10 dana godišnjeg odmora za prošlu godinu koje bi trebalo da iskoristim do 1. avgusta ove godine. Pošto sam na bolovanju koje će potrajati, traži se još jedna operacija, zanima me na koji način mogu da ga prenesem i iskoristim od avgusta? I po kom zakonu bih to pravo mogla da iskoristim, ukoliko ga imam, ili po kom zakonu to pravo nemam?
    Unapred zahvalna!

    Odgovoreno: 19. 06. 2009.
    • Ovo pitanje ne odnosi se na ostvarivanje prava zdravstvene zaštite. Za rešenje ovog pitanja se morate obratiti Vašem izabranom lekaru.

      Načelnik odeljenja

      Slavica Maletić