Ovo će biti malo duže ali ću probati da skratim. Radim u VS već 10 godina (penziski staž skoro 14g), pre mesec dana sam izvadio levi režanj štitne žlezde. Analizom je utvrđeno da imam karcinom štitne žlezde i da mora da se izvadi cela. Operacije je 2 jula na VMA. E mene interesuje da li ću ja posle toga u penziju i da li ću imati pravo na neku naknadu zbog toga? Mnogi mi pune glavu zbog toga, a ja želim da znam šta posle svega toga me čeka? Inace ja volim svoj posao.
    Hvala puno

    Odgovoreno: 12. 06. 2009.
    • Vaše pitanje se tiče prava Penzijskog i invalidskog osiguranja. Obratite se Filijali Penzijskog i invalidskog osiguranja.

      Načelnik odeljenja                             upoznat                        Direktor Filijale
      Slavica Maletić                                                                    Borivoje Milošević