Poštovani,
    student sam, imam 24 godine a nemam zdravstveno osiguranje. Interesuje me na koji način mogu da ostvarim pravo na osiguranje?
    Hvala

    Odgovoreno: 06. 06. 2009.
    • Poštovani,
      Kao student, do 26-te godine možete biti osigurani preko roditelja

      Načelnik odeljenja                                upoznat                            Direktor Filijale

      Slavica Maletić                                                                            Borivoje Milošević