Poštovani,
    Koliko dana treba da prođe da bi otvorila isto bolovanje po istom osnovu, po povredi na radu jer lečenje nije završeno. Danas sam krenula kod fizijatra po 4 put. Zašto moram da Vam upišem rezultat tačan da bi stigao odgovor do vas.
    Hvala unapred.

    Odgovoreno: 18. 05. 2009.
    • Poštovani,
      Iznos doprinosa za poljoprivrednike utvrđuje Poreska uprava svojim rešenjem. Obratite se poreskoj upravi za odgovor.

      načelnik odeljenja                        upoznat                    direktor Filijale

      Slavica Maletić                                                            Borivoje Milošević