Kolika je cena zdravstvenog osiguranja za studente preko 26 godina koji sami plaćaju doprinose?
    I da li može da se osigura u Beogradu, ako to studentu nije mesto prebivališta, ali jeste mesto studiranja?
    Hvala.

    Odgovoreno: 10. 04. 2009.
    • Iznos doprinosa za lica koja se uključuju u obavezno zdravstveno osiguranje za mesec april iznosi 2.133.80 dinara. U mestu studiranja birate izabranog lekara a u Filijali prema prebivalištu podnosite zahtev za uključivanje u osiguranje.
      Načelnik odeljenja
      Slavica Maletić

        upoznat

      Direktor Filijale
      Borivoje Milošević