Imam 30god., dijabetičar sam već 16 god., na insulinu 4 puta dnevno.
    Molim Vas recite mi na šta imaju pravo dijabetičari iz zdravstvenog osiguranja?
    Hvala!

    Odgovoreno: 09. 11. 2008.
    • Kao dijabetičar na insulinskoj terapiji imate pravo na rehabilitaciju u trajanju od 10 dana u RH centru ''Merkur'' – Vrnjačka Banja. Za određena pomagala kao što su iglice, trake i dr. obratite se svom izabranom lekaru koji će prema medicinskim indikacijama dati predlog i uputiti Vas prvostepenoj lekarskoj komisiji.