Poštovani doktore,
    ne znam kome bih mogla da postavim ovo pitanje zato se obraćam Vama, mozda ćete Vi znati da mi odgovorite ili da me uputite na nekog specijalistu. Milsim da imam upalu ždrela. Crveno mi je grlo i se nadole. Boli me, ustvari kao da me peče celo ždrelo. Šta bih trebala da pijem ili čime da ispiram grlo?
    Unapred hvala!

    Odgovoreno: 28. 05. 2007.
    • Poštovana,
      najbolje bi bilo da se javite specijalisti ORL medicine ili infektologu koji ce se nakon pregleda i dopunskih analiza odlučiti za odgovarajući terapijski tretman. A privremeno za ublažavanje vaših simptoma predlažem pastile Strepsils koje možete kupiti u bilo kojoj apoteci, gde će te dobiti i uputstvo za upotrebu.
      Srdačno