1. Dileme oko estetske operacije proširenih vena na nogama

    Pitanje broj: #162301

    Pojavile su mi se proširene vene. Noge me ne bole uopšte, ali iz tih razloga ne mogu više da oblačim svu garderobu (haljine, suknje). Da li je rizično raditi operaciju samo iz estetskih razloga i koliko traje oporavak nakon operacije?

    Odgovoreno: 17. 05. 2019.

Komentari na pitanje: #162301

    • Imam 25 godina i imam tanku kozu samim tim mi se dosta vene vide. Najvise po nogama. Tako mi je genetski. Nikada me nisu bolele. Ali ne bih volela da se vide ovako. Plasim se laserske operacije. Da li postoji neka krema koja moze smanjiti vidljivost. Imam samo estetski problem. Kako ga najbolje resiti? Hvala i pozdrav😊