Poštovani bolujem od hronične bolesti ulkus cruris, trenutno imam otvorenu ranu već dva meseca, nosim tubulkus i dermatolog savetuje previjanje svaki drugi dan Cikatridine kremom. Rana od pojavljivanja do sada izgleda bolje ali su bolovi permanentni, ne prestaju ni od analgetika, niti od obloga, što doprinosi mojoj velikoj zabrinurosti i maltene depresiji. Da li imate neki savet, hvala unapred!

    Odgovoreno: 13. 09. 2023.

Komentari na pitanje: #216157

    • Gorica Kokić 13. 09. 2023.

      Poštovana hvala što ste mi tako brzo odgovorili, možete li mi reći koliko bi koštao jedan takav pregled?