Postovani! S obzirom na velika strucnost VMA zelim da ostvarim kontakt o mogucnosti za hirurski zahvat vena.

    Imam 53 godina i dvaput u zivotu mi se desio tromb. Jednom nakon porogjaja (nakon operacije carski rez) prije 31 godinu i drugi put prije 4 godine od kada sam na redovna antikoagulantna terapija.

    Zivim u Skoplju i zato bi htela najprije da znam kako bi mogla zakazati konsultaciju Ispitala sam i imam sve nasledne faktore za DVT. Imam i rezultat color doplera od pre nekoliko dana.

    Molim vas da mi posaljete meil na kome bi mogla da posaljem moje rezultate i da mi date vase misljenje dali uopste moze da se radi bilo kakva hirurska intervencija.

    Hvala vam, I ocekujem vas odgovor!