1. Problem sa venama

    Pitanje broj: #152836

    Postovani,

    Trudna sam 22 nedelje. Prva trudnoća je bila perfektna, u ovoj mi se javlja bol u nogama i otežano kretanje. Dok nisam shvatila da imam problem sa venama u drugoj trudnoći koje se zaista jako vide (kao paukova mreža u predelu kolena) koristila sam Venogel, ali mi zbog cene nije pristupačan.

    Nažalost, odmaranje kao rešenje mi nije jednostavno pored dvogodišnjaka, pa Vas molim da mi preporučite šta da radim.

    Hvala