Doktore,
    hvala na Vašem odgovoru na moje pitanje u vezi mog problema sa urođenom fimozom, samo mi još ako Vam nije problem odgovorite da li postoji neki drugi način da to rešim, osim hiruškim putem i ako postoji šta da koristim od preparata ili lekova .
    Hvala puno

    Odgovoreno: 27. 10. 2008.
    • Poštovani,
      Najefikasnije rešenje Vašeg problema se postiže upravo hiruškom intervencijom. Verujem da Vam zvuči i deluje neprijatno, ali se radi o jednoj rutinskoj proceduri. Najbolje bi bilo da odete kod urologa na pregled koji će Vam dati adekvatan predlog za terapiju i sve objasniti.
      Srdačno