Postovani vec sam vam se i ranije obracao sa mojim problemom, tako da ne znam da li ce isti doktor ovo procitati, ali evo ponovicu i malo detaljnije opisati. Moj problem je sto mi se kozica na penisu jos nije prevrnula iako imam 23 godine. Druga stvar je, onoliko koliko sam ja mogao da zakljucim citajuci sa sajta, da se ne radi o fimozi jer ja kozicu mogu da spustim, ali je uvek vratim, iz razloga jer me strah da je to pogresno. Kada je spustim cela ivica ili krajevi glansa, ali samo krajevi na glansu promene boju u modru kao da se odjednom prokrvi. Kao mali sam slucajno pre vremena prevrnuo kozicu i urolog mi je tada vratio nazad, posle toga nisam imao nikakvih problema. Treca stvar je to da sam ja na radu u svedskoj i slabo govorim jezik tako da bi moj odlazak kod njihovih lekara bio uzaludan. Mozete li mi pomoci ovako na daljinu, da mi kazete o cemu se radi i jeli stvar hitna odnosno moze li sacekati jos mesec dana jer se tada vracam kuci? Hvala unapred!

    Odgovoreno: 18. 11. 2012.
    • Poštovani,
      Mislim sa stvar nije hitna, ali vam je svakako potreban pregled urologa.

      dr argirovic
      www. Argirovic. Rs