Postovani, sinoc sam imao 3 seksualna odnosa sa partnerkom u vrlo kratkom vremenskom intervalu (u sat vremena) i primetio sam da mi se posle odnosa na sredini tela penisa (malo vise sa desne nego sa leve strane) pojavilo nesto kao zadebljanje-odnosno kao da mi se taj deo na sredini polnog organa naduo malo. Osecaj je kao da mi se kozica penisa tu nakupila. Nemam nikakvih bolova, peckanja i drugih tegoba. Kada povrnem kozicu sa glave penisa, imam osecaj kao da mi se na tom delu nagomilava koza penisa. Opipavao sam taj deo, stiskao i primetio da nemam nikakve tegobe osim toga da imam kao tu mekanu masu. Unapred zahvalan vas redovni citalac. Molim vas ako je moguce dobiti odgovor sto pre

    Odgovoreno: 18. 11. 2012.
    • Poštovani,
      Najverovatnije se radi o mehanickoj povredi potkoznog tkiva. Ukoliko za nekoliko dana ne prodje javite se urologu.

      dr argirovic
      www. Argirovic. Rs