Ima problema sa levim testisom. U oktobru 2010 me zaboleo toliko da su me hitno uputili u bolnicu a istog dana i vratili. Imam otecenost kanala kroz koje tece sperma i otecenost levo testisa. Pio sam pentrexil, primao injekcije i to 14 komada za 7 dana i na kraju sam dobio rifamor da pijem. Posle toga me je opet bolelo, po prestanku terapije. Sta da radim, koji je uzrok ovome? Imam redovan sex i ne pijem, ne pusim pa cak ni kafu ne pijem. Hvala!

    Odgovoreno: 15. 11. 2012.
    • Poštovani,
      Nisam razumeo koliko dugo vam je otecen testis, a mislim da je najbolje da odete na pregled kod urologa. Iz ovoga sto ste naveli verovatno se radi o varikoceli levog testisa, svakako definitivna dijagnoza jedino moze da se postavi pregledom.

      dr argirovic
      www. Argirovic. Rs