Kod meme su nalazi krvi danas uradzeni dali mi mozete reci dali su uredu ilin su povecani wbc 11, 9 neu 9, 06 mono 569 ali da mi sto prije odgovorite putem emaila unapred hvala sanela hamulic

    Odgovoreno: 15. 11. 2012.
    • Poštovana,
      Bez brige, vasi rezultati su u granicama normale.

      dr argirovic
      www. Argirovic. Rs
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #108074

    • Ja sam jagoda iz bitolje htela bih da pitam moze li se sa akupunkturi izljeciti stucanje koje se javilo kaj mom muzu koji je imao infarkt na srcu isto vreme je bilo i infarkt mozga a nekoliko dana posle udara pocelo je stucanje i obilno krvarenje rekli su da je cir pukao na zeludci radili smo magnetnu rezonansu na glavi i rekli su da nije stucanje od glave molim vam za sovet i pomoc radi se za mlad covek od tada proslo je vec 5 meseca pozz