Poštovani, od prije godinu dana imam problema sa erekcijom, skoro pa nikako ne mogu da stupim u erekciju, prije toga sam često odgađao ejakulaciju pritiskom na korijen penisa, i tada sam primjetio da je nedugo nakon toga došlo do disfunkcije. Dali se to može liječiti? Hvala, s poštovanjem.

    Odgovoreno: 13. 11. 2012.
    • Poštovani,
      Jel imate vi ikako erekciju u poslednjih 6 meseci ili nikako. Ako je ikako imate, najverovatnije vam problem ide iz glave. Pisite mi na office@argirovic. Rs
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #107957

    • Imam sličan problem i imao sam veoma duge uspešne odnose da imam erekciju ali netraje više satima nego mnogo manje što mi već predstavlja problem