Postovani, interesije me operacija prostate echo laserom, gde se ona obavlja u Srbiji obzirom da se primenjivala 2019. god. u privatoj bolnici Aurora. a danas vise ne. O tome su govorili Dr. Tomoslav Pejcic I Dr. Srdjan Radibratovic. Hvala unapred na odgovoru, Dusan Pavlovic

    Odgovoreno: 21. 12. 2021.

Komentari na pitanje: #192454

    • Ja sam uradio prostagu i mogu drzat svakom foktoru predavanje o modernoj tehnici poswtio najbolje utologe u evropi i americi i svaki podatak znam.pitajte.