Postovanje, molim za vase misljenje. Imam promene boje koze na dolnjem delu glavica penisa. Vise mi je puta pucala koza na glavicu, i sada mi je koza na dolnju stranu belkasta i suva i preljusti se ponekad, ali nema istu boju kao glavic sa gornje strane, ima vec 2 godine. Unapred zahvalan.

    Odgovoreno: 13. 10. 2023.

Komentari na pitanje: #217206

    • Da li mi možete reći koju mast da uzmem za lihen sklerozu glavića penisa, unapred hvala.

    • Veliko hvala, da li je to opasno i kako se leči, ili je to samo estetski problem?