Postovani, Javljam se iz Njemacke. Imam problem sa bolom na vrhu Penisa, zbog povrede ugriza tokom oralnog Sexa. Bol je sa unutrasnje strane prisutna zato sto je vrh penisa ustipljen sa zubima gornje i doljnje strane Bol traje dugo od Marta 2020 pa do daljneg i ne prestaje. Godinu dana pokusavam vec da resim ovaj problem i objasnim Urolozima da se slucaj svodi na povredu od ugriza a oni uporno misle da se radi o nekim infekcijama, pijo sam razne Antibiotike Cajeve Tablete, mazao mastima gelovima ali od nikakve pomoci a na Analize Urina i Krvi je sve u redu Ne znam kome da se obratim, bio sam vec kod 2 urologa ali nisu od neke pomoci. Radujem se vasem pozitivnom odgovoru i savjetu kome i gde da se obratim. Hvala unapred. Ljepi pozdrav.

    Odgovoreno: 08. 03. 2021.

Komentari na pitanje: #179465

    • Erbison Musaj 10. 03. 2021.

      Postovani, Hvala Vam na brzom odgovoru. Dali je moguce da vam se javim putem vase E-mail adrese?