Poštovanje. Dr molim vas bolujem od dijabetesa jako dugo imam 45 god velike probleme sa cirkulacijom i prostatom tj prostatitisom i sa impotencijom tj nemoguće je imati uspješnu potenciju prosto ne uzbacujem semenu tečnost i bolovi u testisima kao i u penisu i iskreno vise ne znam sta da radim molim vas Odgovorite mi sta da radim spreman sam na svaki pregled i na sve samo da režim problem koji već traje SAD već punu god dana i vise ne mogu ovako hvala vam unapred

    Odgovoreno: 08. 03. 2021.
    • Poštovani,
      Usled dijabetesa i prateće hipertenzije, dolazi do oštećenja nerava i krvnih sudova odgovornih za potenciju. Ukoliko ste u mogućnosti dodjite da Vas pregledam pa da vidimo šta je najbolje rešenje za Vaš problem.
      Pozdrav,

      Dr Nikola Stanojević urogenitalni hirurg/urolog