simicbusha218@gmail.com.Postovanje Dr Bolujem od dijabetesa od 92 g operisao čir na želucu 93g posljednjih 15 god bolujem od gangrene sa kojom Izlazim na kraj ali manje se krećem i došlo je do jako slabe cirkulacije i problema sa prostatom i zadnjih par god sa impotencijom i to veoma ozbiljno erekcija ravna 0 koristio sam sve sto sam pronašao ali nista lekar mije dijagnostitao prostatis ali moj polni organ je prosto zanemeo dali zbog cirkulacije ili prostate dali može dade nešto uradi putem operacije ili kako već molim vas pomozite kako možete a izvinjavam se ako sam pogresio lekara.......bar mi recite kom kekaru da se obratim jer sexualno sam totalno los i znaci mi bilo koji savjet od vas......hvala unapred i moje izvinjenje ako sam pogresio a spreman sam na sve sto treba da se resi moj problem

    Odgovoreno: 04. 04. 2021.
    • Poštovani,

      Kod vas je zbog dugogodišnjeg dijabetesa došlo do oštećenja erekcije. Jedino trajno rešenje za potenciju kod Vas je hirurška intervencija ugradnje penilnog implanta, tj penilne proteze. To je jedino što će Vam vratiti potpuno tvrdu erekciju.

      Molim Vas da mi se za svaki dalji pregled i dogovor javite putem emaila nik.stanojevic@gmail.com ili preko stetoskop.info portala.

      Svako dobro,

      Pozdrav, Dr Nikola Stanojević