Postovani, Imam 38 god iz Smedereva sam i pre 3 god mi je ustanovljeno da imam suzenje uretre na mestu prostste, nakon ispijanja 10 vrsta lekova buziranja itd. Doktor Goran Obradovic mi je radio preglede, i objasnio mi je da moze operacija kroz uretru, ali najverovatnije necu moci vise da imam decu jer ce seci i deo prostate. Imam i snimak sa rengena gde se vidi suzenje. Da napomenem da tegobe sa tankim mlazom traje vise od 7 god, ali u poslednjih godinu dana mi bas pravi problem pogotovo zimi. Pre 7 meseci sam imao i kamen u bubregu sto je verovatno posledica svega. Unapred zahvalan

    Odgovoreno: 08. 03. 2021.
    • Poštovani,

      Kod Vas je potrebna dijagnostika (uretrografija) a zatim da se planira otvorena rekonstrukcija uretre (nikako endoskopska kroz uretru) kojom će se trajno rešiti Vaš problem sa suženjem uretre.

      Ukoliko ste u mogućnosti pošaljite mi dokumentaciju.

      Svako dobro,

      Dr Nikola Stanojević, urogenitalni hirurg/urolog

Komentari na pitanje: #178465

    • Postovani, Imam 38 god iz Smedereva sam i pre 3 god mi je ustanovljeno da imam suzenje uretre na mestu prostste, nakon ispijanja 10 vrsta lekova buziranja itd. Doktor Goran Obradovic mi je radio preglede, i objasnio mi je da moze operacija kroz uretru, ali najverovatnije necu moci vise da imam decu jer ce seci i deo prostate. Imam i snimak sa rengena gde se vidi suzenje. Da napomenem da tegobe sa tankim mlazom traje vise od 7 god, ali u poslednjih godinu dana mi bas pravi problem pogotovo zimi. Pre 7 meseci sam imao i kamen u bubregu sto je verovatno posledica svega. Molim Vas da mi kazete sta dalje da radim, a u prilogu Vam saljem moj snimak suzenja. Zahvalan

    • Doktore, hvala na odgovoru. U prilogu Vam saljem dokumentaciju koju posedujem pa mi recite sta dalje da radim. Unapred zahvalan Milorad