Molim Vas da mi pomognete da shvatim šta se dešava kod mene kad mi se penis povija na više u erekciji i osećam nešto zadebljano sagornje strane penisa. To zadebljanje me ne boli ali me brine da ne dođe do otežanog mokrenja i većeg deformitet penisa. To je počelo pre dve godine. Te promene je moj doktor urolog okarakterisao kao posledicu starosti 72 godine imam. Molim Vas za odgovor

    Odgovoreno: 08. 03. 2021.
    • Poštovani,

      To što opisujete se zove Pejronijeva bolest. Dolazi do formiranja kvržice sa jedne strane penisa i do posledićnog savijanja penisa na tu stranu.

      Ukoliko ste u mogućnosti dođite na pregled pa da se predloži trajno rešenje problema. Kontaktirajte me putem stetoskop.info portala.

      Svako dobro, pozdrav!

      Dr Nikola Stanojević, urogenitalni hirurg/urolog