Pre dva meseca(03.11.2020) mi je radjena ginekoloska operacija,odstranjena mi je materica.(HISTEROKTOMIJA)Nakon 8 dana mi se rana zagnojila i prilikom ciscenja rane probusena mi je mokracna besika.01.12.2020 mi je operisana mokracna besika...Dve nedelje nakon operacije mi je radjena Cistoskopija kako bi se besika sto vise isusila i pre zarasla.Medjutim evo i posle dva meseca ne zarasta,kateter konstantno nosim ali i pored katetera sam prinudjena i na pelene.Mogu li cuti vase misljenje i predlog sta dalje...
    Unapred zahvalna!!!

    Odgovoreno: 24. 01. 2021.
    • Dobar dan,

      To što se Vama dogodilo se zove veziko-vaginalna fistula. Jedino rešenje je da se sačeka tri do šest meseci posle poslednje intervencije a onda kada se stabilizuju ožiljci, da se uradi rekonstruktivna hirurška intervencija kojom će se korigovati nastali problem.

      Molim ukoliko ste u prilici dođite na konsultaciju i pregled da se utvrdi mesto i obim fistule. Možete zakazati pregled putem stetoskop.info portala ili preko MSB Bolnice.

      Svako dobro,

      Dr Nikola Stanojević, urogenitalni rekonstruktivni hirurg