Postovani potrebna mi je informacija kako da resim jedan problem, ja sam pre desetak godina imao operaciju fimoze posle koje mi se otvor na penisu ( ne mislim na ceo mokracni kanal nego otvor na sam vrh penisa ) smanjio tj zarastao je skoro na pola ali do skoro nisam imao problema, sada mi se desava da prilikom ejakulacije imam bolove i pecenje u mokracnom kanalu interesuje me gde mogu da odem i da prosirim otvor tj odstranim taj visak koze koji je zarastao jer primetio sam da prilikom erekcije otvor se jos vise suzi. Imate sliku ako van je nejasno u cemu je problem. Hvala unapred na odgovoru.

    Odgovoreno: 24. 01. 2021.
    • Poštovani,

      To što se kod Vas dešava je početni stadijum lihen skleroze uretre i glansa penisa koja je već ranije kod Vas dovela (lihen skleroza) do fimoze.
      Možete zakazati pregled i intervenciju putem stetoskop.info portala ili pozovite MSB Bolnicu.

      Svako dobro,

      Pozdrav,

      Dr Nikola Stanojević, urogenitalni hirurg