Postovani, postoji li mogucnost nastanka kongestivne fibroze kavernoznih tela penisa, moze li se ona dijagnostikovati kolor Doplerom i koju biste metodu preporucili za proveru prohodnosti(kapaciteta) vena(venskih spletova) male karlice koji odvode krv iz penisa? Hvala.

    Odgovoreno: 24. 01. 2021.
    • Poštovani,

      Naravno da postoji mogućnost. Dijagnoza se utvrđuje kolor dopler pregledom sa PGE1 injekcijom i NMR pregledom kavernoznih tela i male karlice.

      Ukoliko želite da zakažete pregled možete putem stetoskop.info portala ili preko MSB Bolnice.

      Svako dobro,

      Dr Nikola Stanojević, urogenitalni hirurg