Pozdrav,imao sam nedavno sex i tokom odnosa sam nabio penis i dobio izliv krvi,nista nije puklo,rekli su mi da nije potrebna operacija jer mi fukncionise sve kao i prije,hematomi su se povukli tj krv jedino mi je ostala kvrga jos uvek kao loptica i sad me to malo zabrinjava dal se to mora operisati ili ce s vremenom nestati

    Odgovoreno: 25. 01. 2021.
    • Poštovani,

      Morate raditi fizikalnu terapiju da ne bi došlo do pojave Pejronijeve bolesti tj. do zakrivljenja i skraćivanja penisa sa strane gde se nalazi kvrga.

      Molim Vas ako ste u mogućnosti dođite na pregled. Možete zakazati preko stetoskop.info portala.

      Svako dobro,

      Dr Nikola Stanojević, urogenitalni hirurg