Imam problem,u erekciji mi se penis malo krivi u levu stranu,i ne znam da li je to nekj veliki problem,i imam problem sa kozicom penisa,samo u jakoj erekciji mogu skroz da je navucem,i ne znam sta da radim da resim te probleme.

    Odgovoreno: 17. 12. 2020.
    • Dobar dan,

      To što opisujete je urođeno zakrivljenje penisa (tj kongenitalna kurvatura penisa). Ukoliko je zakrivljenje toliko da ometa normalne seksualne odnose ili dovodi do pojave bola i neprijatnosti u erekciji onda je jedino rešenje hirurška intervencija. Za urođeno zakrivljenje nije delotvotna terapija trakcionim ili vakuum aparatima, niti je delotvorna bilo koja opcija lečenja injekcijama.

      Ukoliko ste se već odlučili za hiruršku intervenciju molim da me kontaktirate putem stetoskop.info portala.

      Svako dobro,

      Dr Nikola Stanojević, urogenitalni hirurg/urolog