Imam problema sa povisenim šećerom i sa tim problem sa ranice na na kozici penisa . Da li je moguće da se operiše tj da se kozica odstrani. Dešava mi se da prilikom povlačenja loznice ona pukne

    Odgovoreno: 17. 12. 2020.
    • Poštovani,

      Najbolje je rešenje da se operativnim putem odstrani kožica koja će praviti sve veće probleme.

      Ako želite možete da zakažete intervenciju putem stetoskop.info portala ili preko MSB Bolnice u Beogradu.

      Svako dobro,

      Dr Nikola Stanojević, urolog