Postovanje,imam 37 godina i dijagnozu skleroza vrata besike,vec duze osecam bol u besici koji se povecava kada se fizicki zamorim. Urin mi zaostaje u besici oko 30-40ml izmereno prilikom ultrazvuka. Zanima me kakvo je dalje lecenje ove bolesti ,operativno ili nekim drugim metodama? Unapred zahvalan Dragan

    Odgovoreno: 21. 11. 2020.
    • Dobar dan.

      Molim Vas da mi pošaljete svoju dosadašnju medicinsku dokumentaciju kako bi video tačno šta je do sada rađeno i šta još treba da se uradi kako bi mogli da normalno mokrite.

      Obično kod je kod skleroze vrata mokraćne bešike potrebno uraditi inciziju vrata bešike ali ne mogu biti siguran ako ne pogledam tačno o čemu se radi.

      Svako dobro,

      Dr Nikola Stanojević, urolog/urogenitalni rekonstruktivni hirurg