oziljno tkivo na penisu molim vas za pomoc imam oziljno tkivo na penisu ili fibrozno nzm sta je razlika ali znam da se pod kozom u erekciji oseca kao oklop koji mi onemogucava odnose ni masturbaciju jedino moguca je erekcija i to ne duga jer to tkivo skameni steze penis i corona oko glavica nabrekne to imam vec 6 meseci sta da radim jel se to operise ili moram da cekam jos par meseci da nestane samo???

    Odgovoreno: 22. 11. 2020.
    • Dobar dan,

      To što opisujete je najverovatnije Pejronijeva bolest. Da li se penis krivi u stranu ili se sužava u tom delu tokom erekcije?

      Pošaljite mi fotografije u erekciji kako bi procenio tačno o čemu se radi.

      Svako dobro,

      Dr Nikola Stanojević, urogenitalni hirurg