Postovani doktore,uradjena mi je frenulotomija,medjutim nakon intervencije ostao je oziljak koji me takodje zateze i pravi smetnje,umesto da bude bolje ono isto,sta da cinim,da li da koristim neke kreme ili cu morati ponovo na intervenciju,inace rekli su mi da je intervencija lagana i oporavak potpun.Hvala

    Odgovoreno: 17. 11. 2020.
    • Dobar dan,

      Koristite Bepanthen krem na mestu gde Vas zateže.

      Ako Vam je potrebna dodatna konsultacija nađite me na MSB Bolnici preko portala stetoskop.info pa da nađemo neko rešenje.

      Svako dobro,

      Dr Nikola Stanojević, urolog/urogenitalni hirurg