Molom dr urauluga da mi pomogne nikolu u mom proglemu naime radise o mom plnom organu imam43 gogine imam vaiiran secer u krvi nekada 9, nekada 5,,4 nemozeu upste da dodze do svoje velicine uvek je mekan vecinom nemam nadrazljivost sa zenom kada nekada imam odnos jedva do stigne do pola penis velicine a kada udze u vaginu pocinje da pada skroz na nuli molim savet doktora sta je tu proglem cak previse napira i dolazi do znojenja i nemogu przo da dozivim orgazam jedva xvala

    Odgovoreno: 17. 11. 2020.
    • Dobar dan, moguće je da je zbog šećera trajno oštećena erekcija. Da li ste pokušavali sa nekim od tableta za potenciju? Ako ni tablete ne deluju onda je jedino trajno rešenje ugradnja penilne proteze.

      Pozdrav, Dr Nikola Stanojević, urolog