Postovanje! Imam 19.godina, i idalje mi je nekako mali penis, svi drugari, imaju veće, da kažem normalne, i mene to plaši, zasto i ja nemam veći razvijeniji bolje rečeno, nego takav, i kad je u erekciji ne povlačice se kozica sama, nego, dok ja ne povučem lepo tek tada. Hvala unapred.

    Odgovoreno: 17. 11. 2020.
    • Dobar dan,

      Veličina penisa je relativna stvar. Možda kod Vas ima viška kožice ili je penis nekako sakriven tj ukopan u masno tkivo.

      Ako Vam je potrebna dodatna konsultacija nađite me u MSB Bolnici preko portala stetoskop.info pa da nađemo neko rešenje.

      Svako dobro,

      Dr Nikola Stanojević, urolog/urogenitalni hirurg